Táto nová úžasná teleskopická šošovka na smartphony nenecháva výrobcu fotoaparátov v pokoji …

5/5

Roland Holuby | 22/09/2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Aj Vám prekáža, že keď chcete odfotiť peknú fotku mobilom, musíte byť od objektu vzdialení len pár krokov? Chcete si vyfotiť líšku alebo vtáčika, ale ak sa k nim príliš priblížite, utečie Vám či uletí? Chcete si vyfotiť scenériu hôr, ale sú príliš ďaleko? Máte šťastie, tento nový teleskopický objektív vyrieši všetky vaše problémy.
 
Cestovanie je zábava. Pri sledovaní vtákov, zvierat, krásnych výhľadov … si ich chce každý prirodzene zvečniť. Nie je to ale vždy jednoduché, dokonca je to niekedy v zásade nemožné, bez vhodného vybavenia.
 
A tak my, bežní nadšenci pobytu vonku, musíme prenechať tie najlepšie snímky tým, ktorí majú peniaze, aby si mohli dovoliť potrebné drahé vybavenie. Môžeme využívať maximálne priblíženia na telefóne a uspokojiť sa pixelovými vrcholkami hôr, ktoré pritom naživo vyzerali ďaleko lepšie.
 
Naozaj to ale musíme nechať len na “profesionáloch”? Niektorí švédski inžinieri s týmto tvrdením nesúhlasia. Ich nový teleskopický objektív má všetko zmeniť.

Alternatíva k fotoaparátom s veľkým objektívom?

Táto malá, ale technologicky zaujímavá vychytávka sa nazýva ZoomShot Pro, nové dieťatko od švédskych inžinierov, ktorí na žiadosť svojej univerzity hľadali efektívnejšiu metódu, ako vytvoriť objektív s teleskopickým zoomom.
 
Výsledkom je 8-palcová trubica, ktorá je schopná poskytnúť zväčšenie až 18-krát! Umožňuje bežným ľuďom, ako sme my, zhotovovať úžasné fotografie vzdialených objektov bez toho, aby sme museli minúť celú svoju výplatu v obchode s fotoaparátmi.
 
Môže sa pochváliť všetkými funkciami zaručujúcimi Vaše pohodlie. Má všetko, čo kedy budete potrebovať, od vyrovnania roztrasenia, až po nočné videnie. Keď sme dostali do rúk ZoomShot Pro, boli sme jednoducho unesení.

Čím je tak výnimočný?

Dobre, teraz túto pasáž s nami vydržte, pretože bude pomerne technická. Švédski inžinieri ako vôbec prví použili technológiu nanoleptania, technológiu nanopoľa, technológiu mezoporéznej montáže, technológiu tenkovrstvových mozaík a nanooptické materiály, vďaka čomu dosiahli chybovosti u plochosti na objektíve menej ako 10 nanometrov. Zároveň svetelný ohyb dosahuje 30-násobku v porovnaní s teleskopom s rovnakým priemerom. Oproti bežnému teleskopu sa potom môže pochváliť rozlišovacím uhlom 47-krát (!) lepším než u uvedeného bežného teleskopu.
Čo vlastne znamená celá táto vedecká pasáž? Laicky povedané – hoci je jeho použitie veľmi jednoduché, technológia, ktorá za ním stojí, je veľmi pokročilá.
 
Ale ak by ste prístroj len videli pri vyťahovaní z peknej tašky, tak by ste to nepoznali. Pre naše netrénované oči by vyzeral ako obyčajný ďalekohľad. Ale mýlili by sme sa.
 
Všetci v rámci našej kancelárie si zariadenie na chvíľku vyskúšali. Každý testoval niečo iné. Niektorí fotili vtáky, niektorí pláž a niekto hory.
Potom sme sa rozhodli dať všetci dohromady komplexný zoznam funkcií pre ZoomShot Pro:
 
Zväčšenie obrazu 18-krát s 15mm okulárom – naozaj nenájdete žiadne zariadenie tejto veľkosti, čo by bolo schopné dosiahnuť takého priblíženia. Vidíte osobu stojacu 6 míľ ďaleko! Skutočný technologický zázrak.
 
Systém Anti-Shake (proti roztraseniu) a pokročilý statív s miestom pre uchytenie mobilu – samozrejme, že by po Vás nechceli, aby ste zariadenie držali pri telefóne a trasúce ruky by zničili krásnu snímku. ZoomShot Pro Vám kryje chrbát.
 
Manuálne zaostrenie – žiadny objektív neposkytuje stopercentný výkon bez možnosti zaostriť, vďaka čomu by sa mohla snímka perfektne zaostriť. Rozostrí pozadie, aby váš objekt vynikol ako na fotkách profesionálov.
 
Vstavané nočné videnie – pre prípad, že ho chcete používať pri zlom osvetlení.
 
Extrémne odolný – titánový obal, ktorý odolá nárazom a prasklinám. Vhodné pre akékoľvek extrémne výlety, ktoré si naplánujete. Je vodotesný, odolá prachu, pokojne by ste s ním mohli švihnúť o zem. A to váži len 1,1 kilogramu!
 
Kompatibilný s fotoaparátmi mobilných telefónov – všeobecne sa dá povedať, že ak sa Váš mobil zmestí do úchytky (nastaviteľnej), potom ho možno prepojiť so ZoomShot Pro. S naším mobilom iPhone 11 vyzerali obrázky obzvlášť pekne.
 
Dobre dobre. Takže je to dobré. Dostali ste nás. Na svoje ďalšie cesty by sme ho chceli zobrať so sebou. Ale koľko z nášho cestovateľského rozpočtu padne na túto vychytávku?
 
Obvyklá maloobchodná cena ZoomShot Pro je dostupných 134€. Považujeme to za viac ako spravodlivú cenu vzhľadom k zázraku, ktorý vyčarila nanotechnológia. Máme toho ale viac. Oveľa viac. Spoločnosť sa rozhodla, že sa o tejto technologickej revolúcii musí dozvedieť každý, takže usporiadali špeciálny predaj, kedy dávajú k dispozícii ZoomShot Pro s 50% zľavou! S poštovným zdarma po celom svete! Aktuálne ho môžete získať len za 67€!
 
ZoomShot Pro nás rozhodne ohromil. Ide o naozaj o jedinečného pomocníka na cestách, vďaka ktorému bude Vaše cestovanie úžasné. Úprimne ho odporúčame. Kúpte ho, kým je stále v predaji.

Aby ste sa nemuseli spoliehať iba na naše slovo, tu sú ľudia, ktorí si ZoomShot Pro tiež zamilovali:

“Milujem prírodu, milujem cestovanie. Takmer vždy, keď som fotila krásne scenérie na instagram, som sa stretla s objektami, ktoré som si naozaj chcela odfotiť, ale boli bohužiaľ jednoducho príliš ďaleko. Napríklad loď v diaľke alebo pekná búda na vrcholku hory. Ale na fotkách nešli tieto veci vôbec vidieť. Potom som narazila na tohto malého cestovateľského spoločníka a už nemusím ľuďom ukazovať na malé oblasti na fotkách, na ktoré žmúria, aby videli, čo mám na mysli. HAHA. “

“PÁNI. Jednoducho. PÁNI. Chceli sme, aby bola naša cesta na safari nezabudnuteľná a toto zariadenie sme našli, keď sme hľadali foťáky. Bol spiaci lev príliš ďaleko od vozidla? Nebol problém, len sme si ho priblížili. Mali sme problém zahliadnuť geparda, ktorý sa ukrýval v tráve? Opäť žiadny problém, našli sme ho vďaka tomuto prístroju. Nešli nám vyfotiť netopiere v noci? Jednoduché riešenie, nočné videnie! Naozaj bol vďaka tejto vychytávke náš výlet oveľa lepší, než keby sme ju nemali. Naviac je lacná, ale zároveň aj kvalitná! “

“Rád chodím na jeseň loviť, čo je čas, kedy vtáky začínajú odlietať na juh. Mal som ďalekohľad, ktorý mal, myslím, priblíženie 50-krát? Na papieri? Nič sa tejto kvalite ani nepriblížilo. Bol som schopný uvidieť vtáka na vrcholku stromu, čo som si myslel, že nie je možné ani s armádnym vybavením trojnásobných rozmerov. Úžasná vecička. “

Zhrnutie: Máte si kúpiť ZoomShot Pro?

Konečné Skóre

4.8/5

5/5
Budujte kvalitu
99%
Technické údaje
96%
Hodnota peňazí
98%

Radi fotíte pekné snímky? Potom áno! Na 100%.

Je malý a kompaktný, jeho cena skvelá. Naozaj si nevieme predstaviť, prečo by ste chceli kúpiť úplne nový fotoaparát a objektív za 10-násobnú cenu, keď môžete pritom dosiahnuť rovnakého efektu. A pritom tieto produkty ani nemajú také skvelé funkcie, ako je nočné videnie. ZoomShot Pro je jednou z najlepších cestovných vychytávok, ktoré sa na trhu objavili od doby vynálezu vodotesných 4k selfie fotoaparátov, ešte sú navyše cenovo dostupnejšie. Kúpte si ho a začnite preskúmavať pevninu a odfoťte pôsobivé fotky. Nebudete ľutovať. Neváhajte, nech nepremrháte príležitosť, než skončí predaj!

Ako získať ZoomShot Pro?

Teraz, keď už viete, že taká vychytávka existuje, potrebujete len vedieť, ako ju získať. Nasledujte prosím tieto jednoduché kroky:
 
Krok 1: Odporúčame, aby ste si objednali originálny produkt ZoomShot Pro z oficiálnej stránky kliknutím sem.
 
Krok 2: Rozbaľte ho, pripojte k svojmu telefónu a začnite fotiť to, čo ostatní (doslova) nemohli vidieť.
ŠPECIÁLNA PONUKΑ: Po obmedzenú dobu môžete získať 50% zľavu a dodanie zadarmo!