באמת יש סוף סוף פתרון לא יקר לחסום את כל הרעש הבלתי נגמר כשאתם עובדים? תישנו או תעבדו בנחת ובשקט עם האטמים מסנני הרעשים החדשים האלה.

5/5

מאת: משה כץ 22/09/2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
רעש, בעיה משחק ההיסטוריה.. זוג אטמים חדשים מגרמניה הופך רעשים מעצבנים ומסיחי דעת לזיכרון עבר, מגבירים את יעילות העבודה, איכות השינה ואת איכות החיים הכללית של אלפי אנשים. אי אפשר לצפות לפחות ממדינת העובדים החרוצים ועכשיו כולם יכולים ליהנות מהטבות המוצר החדש הזה.

הכלב של השכנים נובח כל הלילה? החברים לעבודה לא יכולים להפסיק לדבר בקול רם? הבחור האחד הזה יושב במבחן ולועס את העט שלו ומשגע אתכם? אז יש לכם מזל היום, כל הבעיות האלה נעלמות עם המוצר החדש הזה.

העולם המודרני הוא מקום רועש. מכוניות, ילדים, מזגנים ומחשבים ישנים, כולם הופכים את מלאכת הריכוז למאוד קשה.

משחר הימים היינו צריכים להתמודד עם הרעש בדרכים שונות. היינו בורחים לשירותים, סוגרים דלתות וחלונות ומכסים אותם בשמיכות בשביל לבודד יותר טוב, או לקנות אוזניות מסננות רעשים מאוד אפקטיביות אך גם מאוד יקרות וגדולות.

אבל עכשיו יש דרך חדשה. קטנים, קומפקטיים והכי חשוב, יעילים. האטמים מסנני הרעשים מאוד חמים עכשיו.

מזה?

לאטמים הקטנים והמדהימים האלה קוראים NoiseBudsX, יצירה של סטרטאפ גרמני שחיפש דרכים לעזור לעובדים להתרכז בסביבות רועשות במיוחד. התוצאה היא זוג אטמים מהפכניים שגורמות לכל הפטפוטים המעצבנים והמשאית זבל מוקדם בבוקר להעלם.

הגרמנים לא חסכו במאמצים להנדס את האטמים האלה להיות האטמים מסנני הרעשים הטובים ביותר שאי פעם נוצרו, בחרו בקפידה חומרים, איזה תדירויות הם מנמיכים ובכמה, הכול כדי ליצור אטמים שמאפשרים לכם לחסום את כל הרעש אבל עדיין להיות מודעים לסביבה, משהו שהאוזניות המסננות הגדולות והיעילות ידועות כמסוכנות בגללו.

הפשטות באופן משלה והיעילות של העיצוב מסבירות בקלות למה כולם מטכנאי מטוסים ועד חיות מועדונים משיגים לעצמם זוג.

הם באמת עובדים?

אנחנו נהיה כנים אתכם. המשרד שלנו לא מאוד עומד בתקן מבחינת רמות רעש. יש מאווררים גדולים וישנים, רחפנים טסים לכל עבר, מברשות שיניים נבדקות, ואין לנו קרוב למספיק ציוד הגנה לאוזניים בשביל גולם. לפעמים לצאת לבחוץ לפקק ברחוב עדיף על להישאר בפנים.
 
השחיקה המתמדת של השמיעה שלנו היא נושא מדאיג ועלתה כמה פעמים בפגישות וזו בהחלט ברכה משמיים שהפתרון נפל עלינו ליטרלית מהשמיים. אם הם עובדים כמובן.
 
הם עובדים. קשה לתאר את זה במילים. אנחנו לא יודעים בדיוק אילו כישופי פיזיקה הוטלו על ה NoiseBudsX כדי לאפשר להם לחסום את המאווררים והרחפנים אבל לא את החבר לעבודה שמבקש עזרה, אבל זה מה שהם עושים. הייתה ירידה דרמתית בצריכת הקפה במשרד כי כולם משמעותית פחות לחוצים ועצבניים.
 
זו הפעם הראשונה שישבנו לסכם מה הופך מוצר לטוב ולא היינו צריכים להתאמץ כדי להתרכז:
 
התאמה אוניברסלית – הסיליקון הרך מעוצב כך שיוכל להתאים לכל אוזן בכל צורה וגודל בלי להרגיש לוחץ, מעיק או כואב, ובלי להשפיע על איכות חסימת הרעש גם! ברצינות הם מאוד נוחים.
 
פטנט מסנני רעשים ייחודי – ה NoiseBudsX מתוכננים לחסום תדירויות רעש מסוימות משמעותית יותר מאחרות כדי לשמור את הרעשים מסיחי הדעת בחוץ ואת ההוראות של הבוס שלך בפנים.
 
✅ קומפקטיים וקלים – האטמים נחמדים וקטנים ובאים עם נרתיק נסיעה נוח שבקלות מתיישב על כל טבעת מפתחות או חגורה. 
 
✅ חומרים מדרגה ראשונה – האיכות באמת ברמה אחרת. אפילו נרחיק ונגיד שהם טובים יותר מחלק מהאוזניות in ear שניסינו ובהחלט יותר נוחים. אם אתם עובדים בחברת אוזניות במקרה תספרו להם על העיצוב הזה, אנחנו מתים לראות את זה על כל מה שאנחנו שמים בתוך האוזן.
 
בכנות אנחנו מוכנים להמליץ על NoiseBudsX רק מכמה שהם שיפרו את סביבת העבודה שלנו, אבל אנחנו צריכים לדבר גם על המחיר. בדרך כלל ה NoiseBudsX יעלו לכם ₪ 312. בהחלט שווה את זה רק עבור שיפור איכות החיים, אבל זה נהייה יותר טוב. ההשקה הבינלאומית שלהם מלווה במבצע מטורף של 50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם! ליל השינה העמוקה שרציתם כל כך הרבה זמן מעולם לא היה כל כך קרוב וכל כך זול.
 
אנחנו יודעים מזה לעבוד בסביבה רועשת ובכנות, יהיה ממש קשה לראות מישהו מאתנו מוציא אותם מהאוזניים עכשיו. העולם כל כך הרבה יותר נחמד בלי הרעש של מכונת הצילום הגדולה של המשרד. אנחנו ממליצים בחום על NoiseBudsX. תשיגו אותם מהר לפני שהמבצע נגמר.

אבל אל תקשיבו רק לנו! האנשים האלה אהבו את NoiseBudsX:

"אני עובד במשמרת לילה בבית החולים ואני פשוט לא מסוגל לישון בלי דממה מוחלטת. כל יום שני בבוקר הגנן השכונתי בא ומתחיל לגזום שיחים ועצים ואני לא מסוגל לישון עד שהוא מסיים כמה שעות אחר כך. ניסיתי כל מיני פתרונות אבל אני לא יכול לישון עם אוזניות גדולות ורוב האטמים מרגישים ממש לא נוח ולא נותנים לישון. עמדתי להרים ידיים כשחבר סיפר לי על האטמים החדשים האלה. הייתי ממש סקפטי אבל אני מנסה אותם כבר שבועיים והם פשוט מדהימים. אני סוף סוף יכול לישון בימי שני!"

"האטמים האלה אשכרה הצילו לי את התואר! אני ממש עם בעיות קשב וריכוז וכל כמות של רעש במבחן מסיחה אותי, מהמזגנים והדלתות ועד אנשים שפותחים שקיות צ'יפס. כשאני שם את האטמים האלה זה כאילו כל העולם נעלם עד הרגע שהמשגיחים אומרים לנו שהגיע הזמן להגיש את הטפסים. לא יכול להודות לאטמים האלה מספיק!!"

"אני עובדת כמלצרית במועדון לילה עמוס. הרעש של 100 שיכורים צועקים מספיק גרוע אבל תוסיפו לזה את המוזיקה המחרישה של להקות מנגנות וזה פשוט בלתי נסבל! ניסיתי אטמים אחרים בעבר. הם חסמו חלק מהרעש אבל גם גרמו שלא יכולתי לשמוע מה שהלקוחות רוצים להזמין לשתות! האטמים האלה לא כאלה בכלללל! הם חוסמים את כל הרעש המעצבן אבל אני עדיין יכולה לשמוע מה הלקוחות אומרים! אני ממש שמחה שקניתי אותם. NoiseBudsX הפכו את העבודה שלי לנסבלת!"

מסקנה: כדי לכם להשיג NoiseBudsX?

דירוג כללי

4.8/5

5/5
יעילות סינון רעשים
100%
מפרט
95%
תמורה עבור המחיר
98%

בהחלט 100%!

אתם אוהבים שקט ושלווה? אתם אוהבים שאין נזק לשמיעה שלכם? אז כן. 100%. תשיגו לעצמכם זוג. הם מדהימים. באמת שחיפשנו פתרון לריכוז במשרד שלנו והאטמים האלה סיפקו את הסחורה בכל הרמות. אתם מקבלים רק זוג אחד של אוזניים בחיים. אין חלקי חילוף. להגן עליהם חשוב מאוד ואנחנו לא יכולים להמליץ מספיק על NoiseBudsX. תשיגו אותם כל עוד הם במבצע.

איך משיגים אותם:

אז עכשיו שאתם מודעים שאטמים מדהימים כאלה קיימים, בטח כבר ממש מגרד לכם לסלק את כל הרעש מהחיים שלכם, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין NoiseBudsX מקוריים מהאתר הרשמי כאן.
  2. שימו אותם באוזניים ותיהנו מהשקט והשלווה המתוקים שתמיד רציתם.
טיפ: בגלל ההנחה ה NoiseBudXנמכר מאוד מהר עכשיו. אנחנו ממליצים מאוד להזמין מהר לפני שהמבצע נגמר!